O mnie

     


Dzień dobry! Witajcie na moim blogu! 

Justyna Lenk- blog ksiazkilubie.blogspot.com

   Mam na imię Justyna. Jestem ponad trzydziestoletnią mamą nastolatka. Zawodowo zajmuję się nauczaniem języka angielskiego- jestem absolwentką filologii angielskiej, ze specjalizacją z literatury amerykańskiej. Pracuję w gimnazjum,a mój zawód i możliwość pracy z młodzieżą to coś, co bardzo cenię.  
   Moją największą pasją jest czytanie. Nie mam swojego ulubionego gatunku i chętnie sięgam po różnorodne formy literackie, również po poezję. Kocham książki za to, że pozwalają mi oderwać się od rzeczywistości i poznać świat bez wychodzenia z domu. Dobra lektura to dla mnie też najlepsza forma spędzania czasu wolnego. A co lubię poza tym? Na pewno długie spacery, nordic walking i moją fantastyczną, pstrokatą kotkę. Interesuje mnie również psychologia i rozwój osobisty, które zgłębiam samodzielnie, gdy tylko mam na to czas. Ponadto lubię rysować, bazgrać, kolorować. I choć nie jestem w tym kierunku zanadto utalentowana, daje mi to dużo przyjemności.

Jeśli chcecie mnie o coś zapytać, lub macie jakieś sugestie albo propozycje dotyczące mojego bloga- nie wahajcie się pisać. Będę wdzięczna za każdą opinię.


Mój e-mail:
  justynalenk@gmail.com


    Chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami lub portalami książkowymi (pisanie recenzji, rekomendacje, organizacja konkursów).
 Moje recenzje zamieszczam również na :


https://sztukater.pl/Współpracuję z:

Zorganizowałam akcje czytelnicze:
Akcje, w których brałam udział: 

Wydarzenia, jakie wspierałam:
Akcje, w których aktualnie uczestniczę:

  #czytambopolskie

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Kochani, zachęcam do podzielenia się opinią i pozostawienia komentarza.
Jednocześnie informuję, że wszelkie wypowiedzi propagujące mowę nienawiści, atakujące personalnie mnie lub moich czytelników, wulgarne albo obraźliwe, będą przeze mnie usuwane, w trosce o dobre samopoczucie zarówno moje, jak i odwiedzających tę stronę.
Życzę Wam zaczytanego dnia! Pozdrawiam ciepło!