niedziela, 14 sierpnia 2016

Podsumowanie pierwszego miesiąca wyzwania "W drodze"


Minął już miesiąc, więc pora na pierwsze podsumowanie wyzwania czytelniczego „W drodze”. Przypominam, że polega ono na przeczytaniu jak największej ilości książek, w których odnajdujecie motyw drogi lub podróży, zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym. Osoba, która przeczyta największą ilość książek, otrzyma nagrodę w postaci zestawu książek. Pełny regulamin wyzwania znajdziecie tutaj. Jako że dotychczas tylko dwie osoby wzięły udział w akcji, chciałabym dziś szczególnie Was zachęcić do wspólnej zabawy. Zatem spośród osób, które w czasie trwania akcji przeczytają co najmniej 16 powieści z drogą w tle, rozlosuję dodatkowy zestaw książek. Zapraszam Was do dzielenia się Waszymi lekturami w komentarzach pod comiesięcznymi podsumowaniami. Liczę na Waszą kreatywność, której czytelnikom przecież nie brakuje.Fragment regulaminu:
  • Będę wdzięczna za zamieszczenie banera akcji na Waszych blogach.
  • Informacje o Waszych lekturach powinny zawierać tytuł książki, nazwisko autora, link do recenzji i krótką (nawet w dwóch słowach) informację o tym, w jaki sposób w przeczytanej przez Was książce ukazany został motyw drogi.


Przejdźmy zatem do podsumowania. Ze smutkiem stwierdzam, że będzie ono króciutkie, z powodu małego zainteresowania akcją. Oprócz mnie ( sama sobie nagrody nie przyznam), w akcji wzięła udział tylko Daria z bloga Kraina Książką Zwana. Za to w jakim stylu Daria się w tym miesiącu zaczytała! Jestem pod ogromnym wrażeniem, gdyż na koncie Darii jest aż 17 książek! To rewelacyjny wynik! Dariu, serdecznie gratuluję!
Łącznie w ostatnim miesiącu przeczytałyśmy 27 książek, o rozpiętości gatunkowej od literatury dziecięcej, po horror.
 

Zapraszam Was wszystkich do wspólnej, czytelniczej drogi. Zachęcam Was też do odwiedzin na blogu Kraina Książką Zwana. Miłego weekendu Kochani!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Kochani, zachęcam do podzielenia się opinią i pozostawienia komentarza.
Jednocześnie informuję, że wszelkie wypowiedzi propagujące mowę nienawiści, atakujące personalnie mnie lub moich czytelników, wulgarne albo obraźliwe, będą przeze mnie usuwane, w trosce o dobre samopoczucie zarówno moje, jak i odwiedzających tę stronę.
Życzę Wam zaczytanego dnia! Pozdrawiam ciepło!