czwartek, 7 lipca 2016

Wydanie na lato. "Książki. Magazyn do czytania"

"Książki. Magazyn do czytania"Od kilkunastu dni w sprzedażny dostępny jest numer specjalny magazynu Książki. Jak wiadomo, każde jego wydanie jest nie lada gratką dla miłośników literatury i tych, którzy lubią o niej sporo wiedzieć. Tym razem honorowe miejsce na łamach pisma zajmuje Stephen King, król horroru. Jesteście ciekawi, co jeszcze zaserwował na lato „Magazyn do czytania”?


Oprócz przeglądu dzieł „Strasznego Stefana” oraz obszernego artykułu na jego temat, znajdziemy w „Książkach” ciekawy materiał dotyczący życia pod jednym dachem z pisarzem. To nie jest wcale łatwe, jak wynika z wypowiedzi rozmówców, m. in. partnera Jacka Dehnela,czy chłopaka Gai Grzegorzewskiej. Miłośników prozy Szczepana Twardocha z pewnością zainteresuje premiera jego opowiadania, pt. „Król”, zaś fani Terry’ego Pratchetta będą ukontentowani poświęconym mu artykułem Michała Radomira Wiśniewskiego. Czytelnicy, których ciekawią opinie, znajdą w „Magazynie do pisania” kilka interesujących wywiadów: Z Wilhelmem Sasnalem, Melanie Raabe i Elizabeth Strout. Mnie najbardziej przypadły do gustu notki poświęcone znanym dziełom sztuki, które ukazały się w dziale „Lista nieco innych przebojów”, a także fascynujący materiał „Wejdź geniuszowi do kuchni” poświęcony domom pisarzy. Na letnie upały polecam natomiast artykuł „Czas na drinka”, z którego dowiecie się, jak przyrządzić „Bacardi Coctail” lub drink o nazwie „Psiajucha”. Przeczytacie też, jak pili literaci. A pic potrafili!

Zachęcam Was do lektury wakacyjnego wydania „Książek”. Do zaczytania!

Tytuł: „Książki. Magazyn do czytania”
Nr specjalny 1/2016
Wydawnictwo Agora

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Kochani, zachęcam do podzielenia się opinią i pozostawienia komentarza.
Jednocześnie informuję, że wszelkie wypowiedzi propagujące mowę nienawiści, atakujące personalnie mnie lub moich czytelników, wulgarne albo obraźliwe, będą przeze mnie usuwane, w trosce o dobre samopoczucie zarówno moje, jak i odwiedzających tę stronę.
Życzę Wam zaczytanego dnia! Pozdrawiam ciepło!