wtorek, 26 lipca 2016

Blogerzy poszukiwani! Book Tour

Podróże ze śmiercią   Kochani, wspólnie z Wydawnictwem Videograf organizuję mój pierwszy Book Tour. Do akcji tej potrzebuję jeszcze czterech blogerów/ blogerek. Zaczytywać się będziemy w książeczkach kryminalnych Maxa Bilskiego. Są to lekkie opowieści detektywistyczne z pięknymi miejscami w tle, a zatem są to lektury idealne na wakacje i wczesną jesień. Jeżeli macie ochotę przyłączyć się do naszej akcji, zostawcie swój ślad w komentarzu oraz przyłączcie się do naszej grupy na Facebooku.
    Poszukuję czterech osób, a więc kto pierwszy, ten lepszy!Książki, które będziemy czytać:


Regulamin Book Tour „Podróże ze śmiercią”
1. Organizatorem akcji jest autorka bloga Książki lubię (czyli ja)
2. Book Tour organizowany jest we współpracy z Wydawnictwem Videograf
3. Akcja polega na przekazywaniu sobie przez blogerów czterech krótkich książeczek Maxa Bilskiego. Do książek załączę mapkę, na której proszeni będziecie o zaznaczenie swojej miejscowości. Książki są małe, więc wspólną notatkę sporządzimy w formie listu, który również dołączę.
4. Każdy z blogerów ma 3 tygodnie na przeczytanie i zrecenzowanie książek oraz na przesłanie ich do następnej osoby
5 . W swojej recenzji proszę zamieścić link do strony z regulaminem akcji ( tej, którą właśnie czytasz) oraz zdjęcie książki, z dodatkami do niej ( mapa, list)
6. Zgłoszenia do akcji przyjmuję pod tym postem. Proszę o podanie danych wg wzoru:
Nazwa bloga:
Adres e-mail:
7. Aby usprawnić komunikację, uczestnicy Book Tour proszeni są o dołączanie do facebookowej grupy. Zamieszczę na niej listę z kolejnością recenzowania. Będziemy tam również mieli łatwiejszy kontakt w sprawie ustalenia adresów do wysyłki. Osoba, która przeczyta książkę, będzie proszona o skontaktowanie się z kolejnym blogerem na liście. W ten sposób uniknę przechowywania Waszych adresów.
8. Proszę o zgłaszanie na grupie informacji o otrzymaniu książek oraz o przesyłaniu ich dalej. W ten sposób będziemy mięli oko na postępy czytelnicze. No i książki będą miały mniejszą szansę zaginąć.
9. Możecie pozostawić w książkach jakieś pamiątki (karteczki, zakreślenia), pamiętajcie jednak, by nie porwać kartek, aby każdy mógł je przeczytać komfortowo.
10. Po zakończonym Book Tour na moim blogu pojawi się podsumowanie akcji z linakmi do recenzji jej uczestników. 


Dotychczas udział w akcji zgłosiły następujące blogi:
Partnerem akcji jest Wydawnictwo Videograf.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Kochani, zachęcam do podzielenia się opinią i pozostawienia komentarza.
Jednocześnie informuję, że wszelkie wypowiedzi propagujące mowę nienawiści, atakujące personalnie mnie lub moich czytelników, wulgarne albo obraźliwe, będą przeze mnie usuwane, w trosce o dobre samopoczucie zarówno moje, jak i odwiedzających tę stronę.
Życzę Wam zaczytanego dnia! Pozdrawiam ciepło!