czwartek, 7 lipca 2016

Anna "Wilczogłodna" Gruszczyńska, "To nie jest dieta"

Anna "Wilczogłodna" Gruszczyńska, "To nie jest dieta"


Odchudzanie nie jest ani łatwe, ani przyjemne- przynajmniej tak sądzi większość z nas. Wilczogłodna Anna Gruszczyńska, która przez 15 lat sama borykała się z zaburzeniami odżywiania, udowadnia nam, że schudnąć można w sposób bezbolesny, kreatywny i do tego z dobrym humorem!To nie jest dieta” to bardzo nietypowy poradnik dla puszystych, utrzymany w formie popularnych pozycji typu „Zniszcz ten dziennik”. Książka nie tylko pozwala się zniszczyć, jej głównym zamierzeniem jest to, byśmy prowadziły w niej skrupulatne notatki. Zapisujemy swoje cele, działania, a także kolorowymi naklejkami odnotowujemy nasz codzienny nastrój.


Autorka podchodzi do procesu odchudzania holistycznie. Zaleca nam dbałość zarówno o ciało, jak i o umysł. Stąd, obok wskazówek dotyczących zdrowego odchudzania i zalecanej aktywności fizycznej, znajdziemy porady na temat zachowania duchowej równowagi, pewności siebie i motywacji. „To nie jest dieta” prowadzi nas przez odchudzanie w sposób wywołujący uśmiech na twarzy. Problemy, z jakimi borykamy się w czasie zrzucania wagi, przybierają tu formę małych potworków: Obżartusa, Podjadkusa, Wymówkusa i Leniusa. Jest również BezPlanus i Niespodziankus. Z tym poradnikiem stają się one niegroźnymi zwierzaczkami, gdyż pani Anna znajduje radę na wszystko, nawet na zdradziecki efekt jo-jo.


Jestem pewna, że systematyczna praca z poradnikiem „To nie jest dieta” musi przynieść pożądane efekty. Jest to bowiem bardzo innowacyjne i przyjazne dla puszystych kompendium wiedzy. Książka ta nie daje gotowych odpowiedzi, nie narzuca niskokalorycznej diety i katorżniczych ćwiczeń. Pozwala nam samym wybierać, co dla nas dobre i zdrowe. Ćwiczenia zaś dostosowujemy do naszych potrzeb i, przede wszystkim, możliwości. Taka dowolność z pewnością zachęci do podjęcia wyzwania tych wszystkich, których ciarki przechodzą na sam dźwięk słowa „odchudzanie”. Uwierzcie mi, z tą książka kilogramy nie mają szans!


Zachęcam wszystkich, dla których waga jest problemem, by sięgnęli po pozycję „To nie jest dieta”. Nie będziecie żałować!


Tytuł: „To nie jest dieta.”
Autor: Anna Gruszczyńska
Wydawnictwo Sine Qua Non
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 234Za motywację do pracy nad sobą dziękuję Wydawnictwu Sine Qua Non.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Kochani, zachęcam do podzielenia się opinią i pozostawienia komentarza.
Jednocześnie informuję, że wszelkie wypowiedzi propagujące mowę nienawiści, atakujące personalnie mnie lub moich czytelników, wulgarne albo obraźliwe, będą przeze mnie usuwane, w trosce o dobre samopoczucie zarówno moje, jak i odwiedzających tę stronę.
Życzę Wam zaczytanego dnia! Pozdrawiam ciepło!