sobota, 18 czerwca 2016

Letnie rekomendacje: Violetta Wróblewska, "Życie i zdrowie masz tylko jedno"

"Życie i zdrowie masz tylko jedno"


  Zdrowie oraz spokój ducha to gwarancja szczęśliwego życia. Szczególnie warto zadbać o te ważne sfery gdy nadchodzi lato i możemy w pełni korzystać z jego dobrodziejstw. Dzisiaj pragnę zachęcić wszystkich do lektury, z której dowiecie się, jak zatroszczyć się o własny organizm dzięki diecie, aktywności, a także praktykom duchowym, takim jak joga, czy medytacja. Poradnik Violetty Wróblewskiej podpowie, jak znaleźć równowagę w natłoku obowiązków i polepszyć jakość życia, bo w końcu mamy je tylko jedno.  


   "Nieważne, gdzie spędzasz wakacje, w górach, nad morzem, w mieście czy też integrując się z przyrodą, pamiętać należy, że dobrą książkę zawsze warto mieć przy sobie. 'Życie i zdrowie masz tylko jedno' Violetty Wróblewskiej to idealna lektura na wypoczynek. Lekka i przyjemna, dzięki której na pewno się zrelaksujesz." (materiał wydawnictwa)


   Książka do kupienia m.in. w sklepie internetowym Tylko Relaks.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Kochani, zachęcam do podzielenia się opinią i pozostawienia komentarza.
Jednocześnie informuję, że wszelkie wypowiedzi propagujące mowę nienawiści, atakujące personalnie mnie lub moich czytelników, wulgarne albo obraźliwe, będą przeze mnie usuwane, w trosce o dobre samopoczucie zarówno moje, jak i odwiedzających tę stronę.
Życzę Wam zaczytanego dnia! Pozdrawiam ciepło!